Istorija ir veikla

ISOSTAR – sportinės mitybos pradininkė, 1977 metais Šveicarijoje pristačiusi pirmąjį gėrimą, sukurtą patenkinti sportininkų mitybos poreikiams.

Nuo pat įkūrimo pradžių, kiekvieną dieną Isostar stengiasi būti arčiau sportininkų, neatsižvelgiant į jų lygį, kad pasiūlytų tinkamiausius sportinės mitybos sprendimus ir padėtų tobulėti bei siekti užsibrėžtų tikslų.

Tam ISOSTAR subūrė ekspertų komandą iš mitybos specialistų, trenerių,  komandų techninių vadovų, R&D specialistų ir aukščiausio lygio sportininkų, kurie kartu dirba tobulindami esamus produktus ir aktyviai dalyvauja kuriant naujus sportinės mitybos produktus.

Taip pat, ISOSTAR padeda daugybė partnerių iš įvairių sportinių disciplinų (maratono bėgimo, triatlono, plento dviračių, plaukimo ir kt.) su kuriais nuolat  diskutuojama apie specifinius sportinės mitybos poreikius skirtingoms sporto šakoms.

Mūsų vertybės

Patirtis

Sukaupusi jau beveik 40 metų patirtį specializuotų sporto mitybos produktų kūrime, ISOSTAR toliau tęsia savo pastangas už  kurias yra pripažinta kaip sporto mitybos produktų lyderė Euopoje. Didelės paklausos sportininkų tarpe dėka, ISOSTAR produktų galima rasti visose Europos šalyse.

Žinios

ISOSTAR tyrimai ir naujausi moksliniai atradimai tarnauja sportininkams – produktų sudėtis nuolat tobulinama, siekiant kuo geriau pritaikyti produktus sportininkų mitybos poreikiams vadovaujantis naujausiais tyrimais ir mokslo atradimais. Šių pastangų tikslas optimaliai patenkinti sportininkų poreikius ruošiantis sportinei veiklai, jos metu ir atsigavimui po sportinės veiklos. Tam ISOSTAR sukūrė plačią produktų gamą įvairiausis pavidalais (skysčių, gelių, batonėlių, miltelių, tablečių ir t.t.), kurie suteikia energijos, padeda reguliuoti skysčių balansą, pagreitina atsistatymą, augina jėgą, apsaugo nuo traumų ir pan. Bendradarbiaudami su sporto ekspertais, ISOSTAR produktų tyrimo ir vystymo komandos kuria inovatyviausius rinkoje specifinius sportinės mitybos produktus, kurių poveikis sportinės veiklos rezultatams yra kliniškai pagrsįstas.

Iššūkiai

Lygiai taip, kaip sportiniai iššūkiai reikalauja atsidavimo ir kasdienio darbo bei nuolatinio siekimo pagerinti savo rezultatus, ISOSTAR kasdien kuria, vysto ir bando naujus produktus, draugiškus supančiai mus aplinkai ir tinkamus sveikai sportinei veiklai. ISOSTAR, taip pat siekia suteikti sportininkams reikalingų žinių ir patarti, kad padėtų jų sportinėje veikloje.