Ši slapukų politika yra taikoma www.intervals.lt tinklalapiui (toliau vadinamam Tinklalapiu). Šioje slapukų politikoje paaiškinama, kaip asmens duomenų tvarkytojas – Kalna iela SIA, registracijos Nr. 45403025153, registracijos adresas: Miera iela 4-17, Ļaudona, LV-4862 (toliau vadinamas Tvarkytoju), naudoja slapukus Tinklalapyje.

1. KAS YRA SLAPUKAI?

Slapukai yra mažos tinklalapyje naudojamos tekstinės bylos, kurios yra perduodamos į vartotojo įrenginio (kompiuterio, išmaniojo telefono, planšetinio kompiuterio) naršyklę vartotojui lankantis tinklalapyje. Tekstinėje byloje yra konkretaus tinklalapio vartotoją identifikuojančios informacijos, kuri yra paremta ankstesniais vartotojo pasirinkimais, siekiant pagerinti jo ar jos tinklalapio naudojimo patirtį.

2. TVARKYTOJO SLAPUKŲ NAUDOJIMO TIKSLAI

Tvarkytojas naudoja slapukus, siekdamas pagerinti Tinklalapio funkcionalumą ir naudojimą. Tvarkytojas naudoja:

  • Griežtai būtinus slapukus – šie slapukai yra naudojami autentifikavimo tikslais, užtikrinant vartotojo atpažinimą ir sklandų Tinklalapio veikimą bei dėl Tinklalapio saugumo ir vientisumo. Šis slapukai yra saugomi vartotojo įrenginyje, kol uždaroma naršyklė.
  • Funkcinius slapukus – šie slapukai teikia funkcinę paramą Tinklalapio aplinkai ir užtikrina patogų produkcijos užsakymų pateikimą bei pirkimą Tinklalapyje, pavyzdžiui, atsimindami vartotojo pasirinkimus ir teikdami individualias vartotojo funkcijas.
  • Analitinius slapukus – šie slapukai renka informaciją apie tai, kaip ir kada naudojamas bei lankomas Tinklalapis, bei kokia paieškos sistema yra naudojama. Slapukų statistika taip pat gali būti gaunama iš trečiųjų šalių interneto svetainių.
  • Tikslinius ar reklaminius slapukus – šie slapukai renka informaciją apie vartotojų naudojimąsi Tinklalapiu ir suteikia galimybę teikti pačius geriausius pasiūlymus pagal vartotojo poreikius. Tinklalapyje gali būti naudojama trečiųjų šalių slapukų informacija.

3. TREČIŲJŲ ŠALIŲ SLAPUKAI

Trečiųjų šalių slapukus nustato trečiosios šalys, kurių paslaugomis naudojasi Tvarkytojas ar kurių paslaugos yra susietos su Tinklalapiu. Pavyzdžiui, trečiųjų šalių slapukai yra naudojami analitinių paslaugų tikslais, siekiant suteikti Tvarkytojui informacijos apie populiarius ir nepopuliarius elementus. Kiti vartotojo lankomi tinklalapiai taip pat gali naudoti slapukus. Tvarkytojas nekontroliuoja trečiųjų šalių slapukų ir vartotojai gali sužinoti apie juos daugiau, apsilankę atitinkamos trečiosios šalies tinklalapyje.

4. SLAPUKŲ NAUDOJIMAS

Lankantis Tinklalapyje vartotojui pateikiamas informacinis pranešimas apie Tinklalapyje naudojamus slapukus. Uždaręs šį pranešimą, įrenginio vartotojas patvirtina, kad jis ar ji perskaitė ir sutinka su informacija bei su slapukų perkėlimu į vartotojo naršyklę.

5. SLAPUKŲ RIBOJIMAS

Vartotojo prašymu, slapukai gali būti kontroliuojami ir pašalinami. Internetinės naršyklės gali būti sukonfigūruotos įspėti vartotoją apie slapukų naudojimą ir pasirinkti, ar vartotojas sutinka su jų naudojimu. Jei vartotojas nenori, kad slapukai būtų saugomi jo ar jos kompiuteryje ar kitame įrenginyje (pavyzdžiui, mobiliajame telefone), vartotojas gali keisti naršyklės saugos nustatymus. Saugos nustatymų pakeitimai turi būti atliekami kiekvienai naršyklei atskirai ir naudojami saugos nustatymai gali kisti. Sprendimas nepriimti slapukų nekliudys vartotojui naudotis Tinklalapiu, tačiau tai gali apriboti tokį naudojimąsi. Vartotojas turi žinoti, kad jis negali atsisakyti griežtai būtinų ir funkcinių slapukų, nes be jų naudotis Tinklalapiu bus neįmanoma.

6. ŠIOS SLAPUKŲ POLITIKOS KEITIMAS

Tvarkytojas turi teisę keisti šią slapukų politiką savo nuožiūra, pranešdamas vartotojui apie keitimus Tinklalapyje.